Kuchyně či jídelna může být jednobarevná nebo zářit barvami. Vše v ní může decentně ladit nebo odvážně nakombinovat. Může zůstávat klasická po celou dobu nebo se s každým ročním obdobím měnit. Ani při prostírání stolu se nenechte ničím spoutávat a dejte důvěru i prostor své tvořivosti. Zkrátka buďte sami sebou - a to promítněte i do kuchyně, která bude přesně ve vašem stylu a ve které vám bude dobře.
35 x 23 x 1,8 cm, práškově lakovaná ocel, černý
1 379 Kč
Na objednávku (14 dní)
Další varianty
+ Rozměr (4)2 ks, 22 cl, 7,8 x 8 cm, ručně foukaný křišťáľ, lowball
869 Kč
(434 Kč / ks)
Na objednávku (14 dní)
Další varianty
+ Rozměr (3)2 ks, 41 cl, 7 x 14,7 cm, ručně foukaný křišťáľ, highball
869 Kč
(434 Kč / ks)
Na objednávku (14 dní)
Další varianty
+ Rozměr (3)2 ks, 34 cl, 8,8 x 9 cm, ručně foukaný křišťáľ, wideball
869 Kč
(434 Kč / ks)
Na objednávku (14 dní)
Další varianty
+ Rozměr (3)