Kuchyně je tím pravým srdcem domova. Nejenže zde připravujete jídlo svým milovaným, ale také se zde setkáváte často s celou rodinou. Podpořte osobitost a originální vzhled své kuchyně a vybavte ji potřebným kuchyňským nádobím tak, aby se v ní všichni cítili příjemně. Vsaďte na kvalitní vybavení, s dlouhou životností a atraktivním designem. Vyberte si z široké nabídky porcelánového nádobí, hrnků, dóz a karaf a pozvedněte své stolování na vyšší úroveň. Oceníte i praktické mlýnky a hmoždíře, samozřejmostí jsou i textilní doplňky.
2 ks, 22 cl, 7,8 x 8 cm, ručně foukaný křišťáľ, lowball
869 Kč
(434 Kč / ks)
Na objednávku (14 dní)
Další varianty
+ Rozměr (3)2 ks, 41 cl, 7 x 14,7 cm, ručně foukaný křišťáľ, highball
869 Kč
(434 Kč / ks)
Na objednávku (14 dní)
Další varianty
+ Rozměr (3)2 ks, 34 cl, 8,8 x 9 cm, ručně foukaný křišťáľ, wideball
869 Kč
(434 Kč / ks)
Na objednávku (14 dní)
Další varianty
+ Rozměr (3)295 ml, sada 2 ks
463 Kč
s kódem KAVA20
579 Kč bez kódu
Na objednávku (14 dní)
Další varianty
+ Objem (3)35 x 16 x 1,8 cm, práškově lakovaná ocel, černý
1 129 Kč
Na objednávku (14 dní)
Další varianty
+ Rozměr (4)